Site Kullanım Şartları

Profilfotograflari.com (Site) kullanıcıları, bu Hüküm ve Koşullar ile Sitede yer alan ve önceden haber verilmeksizin değiştirilebilecek diğer bildirim ve yönergelere bağlı kalmayı kabul eder. Siteyi kullanmanız ve Siteye erişiminiz, bu Hüküm ve Koşulları en baştan olduğu gibi kabul ettiğinizi gösterir.

Profilfotograflari.com kullanarak aşağıdaki işlemlerden herhangi birini yapmamayı taahhüt etmiş sayılırsınız. Buna göre;

 • Profilfotograflari.com da birden fazla hesap oluşturmak.
 • Hesabınız sonlandırıldıktan sonra tekrar Profilfotograflari.com da bir hesap oluşturmak.
 • Üçüncü bir tarafın fikri mülkiyet haklarını ihlal etmek.
 • Profilfotograflari.com da yer alan sayfaların üzerine Profilfotograflari.com çerçevelemek veya açılır pencereler yerleştirmek gibi sayfalarını görüntüleme şeklini etkilemek.
 • Profilfotograflari.com Sitedeki herhangi bir reklam veya tanıtım bağlantısının görüntülenmesini olumsuz etkileyecek şekilde özelleştirmek.
 • Siteye erişmek veya Siteden herhangi bir bilgi toplamak için herhangi bir otomatik yöntem kullanmak.
 • Profilfotograflari.com ait logolarının veya diğer ticari markaların değişken versiyonlarını değiştirmek veya oluşturmak.
 • T.C yasalarına göre yasadışı faaliyette bulunmak.

Profilfotograflari.com’a katılarak aşağıdakileri kabul etmiş sayılırsınız:

 • Yukarıda belirtilen Profilfotograflari.com Kullanım Koşullarına uymak.
 • Parolanızı ve kimlik doğrulama belirtecinizi üçüncü bir tarafa ifşa etmemeyi, şifreniz ve kimlik doğrulama belirteciniz altındaki faaliyet veya eylem için tamamen sorumluluk almayı kabul edersiniz.
 • Üye profilinizi güncelleyerek istediğiniz zaman iptal edilebilen üye e-posta güncellemelerini ve haber bültenlerini almayı kabul edersiniz.

Telif Hakkı Bildirimi

Şirket ve Ticari markalar hariç olmak üzere, Profilfotograflari.com’da bulunan metin, tasarım, grafik, uygulamalar, yazılım, temel kaynak kodu ve düzenlemelerin seçimi de dâhil olmak üzere tüm materyaller, Profilfotograflari.com’un telif hakkıdır. Sitedeki web sayfalarına erişirken, materyal indirmenin yalnızca kişisel, ticari olmayan kullanım için olduğunu kabul edersiniz. Sitenin hiçbir bölümü, Profilfotograflari.com’un önceden izni alınmadan, elektronik, mekanik, fotokopi, kayıt ya da başka bir şekilde, hiçbir şekilde veya hiçbir şekilde çoğaltılamaz veya iletilemez. Sitenin URL’sini üçüncü bir tarafa gönderebilir, böylece materyali bağlamında görüntüleyebilirler. İncelemenizin veya herhangi bir içeriğin (“İçerik”) Profilfotograflari.com’a sunulmasından sonra, İçeriğin yazarı ve sahibi olduğunuzu ve münhasır olmayan Profilfotograflari.com’a verdiğinizin garantisidir. İçeriği (tamamen yayınlama, değiştirme, tümüyle silme, uyarlama, düzenleme veya satma hakkı dahil) herhangi bir ortamda kısıtlama olmaksızın kullanmak için lisans (alt lisans hakları dahil) kalıcı, geri alınamaz, devredilemez. İçerik’te sahip olabileceğiniz tüm fikri mülkiyet haklarının sizin tarafınızdan gönüllü olarak feragat edildiğini ve İçerik’te herhangi bir fikri mülkiyet hakkının kullanılmamasını kabul ettiğinizi taahhüt ediyorsunuz.

Sitemizde sunulan içerikler ile ilgili herhangi bir telif hakkı ihlali bulunması halinde, iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Talebiniz üzerine gerekli değerlendirme site yönetimi tarafından en kısa zamanda yapılarak tarafınıza bilgi verilecektir.